AKO SCHUDNÚŤ? RÝCHLE CHUDNUTIE BEZ DRASTICKEJ DIÉTY.

Na schudnutie nestačí prečítať si niekoľko článkov na internete.
Získate všetko potrebné na chudnutie

DEFINITÍVNY NÁVOD na CHUDNUTIE
  S NAMI SCHUDNETE BEZ TABLETIEK A PRÍPRAVKOV NA CHUDNUTIE

 CHUDNUTIE, RECEPTY na chudnutie, JEDÁLNE LÍSTKY na chudnutie
CHUDNUTIE, DIÉTY na rýchle CHUDNUTIE, návody na STRAVOVANIE, CVIKY na CHUDNUTIE, ako ZLEPŠIŤ METABOLIZMUS

Tu sa PRIHLÁSTE na CHUDNUTIE,(kliknite)

UŽ PO TÝŽDNI BUDETE MAŤ MENEJ KÍL a UŽŠÍ PÁS.

RECEPT NA DNEŠNÝ DEŇ

RECEPTY na CHUDNUTIE Kurací šalát s ovsom

09.02.2017, 10:48 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 370

Suroviny a ingrediencie 4 porcie
200 g ovsa, 250 g kuracích pŕs, 200 g paradajok, 2 jablká, 100 g sójovej majonézy, 1 dl smotany na varenie, citrónová šťava, cukor, mleté čierne korenie, soľ, petržlenová vňať
Postup
Prebratý a prepláchnutý ovos zalejeme vodou, osolíme a uvaríme do mäkka. Necháme vychladnúť. Kuracie prsia nakrájame na malé kocky posolíme a na rozpálenom oleji prudko opečieme. Necháme vychladnúť, potom vmiešame do vychladnutého ovsa. Paradajky a jablká olúpeme, zbavíme semenníkov a pokrájame na kocky. Pridáme k ovsu s kuracinou, okoreníme čiernym korením a premiešame. Majonézu rozmiešame so smotanou, dochutíme citrónovou šťavou, cukrom a soľou, nalejeme na ovos, zľahka premiešame a posypeme nasekanou petržlenovou vňaťou. Necháme vychladiť a podávame.

Celý článok...

« Predchádzajúca stránka 21-21 / 576 Ďalšia stránka »

Chudnutie rady Čo urobiť na ZRÝCHLENIE METABOLIZMU.

29.05.2017, 16:41 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 725

Čím sme starší, tým máme väčšiu tendenciu priberania a straty svalovej hmoty. Toto je dôvod, prečo sa rýchlosť metabolizmu s vekom znižuje. Keď ste si nevhodnými diétami spomalili metabolizmus, chudnutie bude pre vás ťažšie, často až neriešiteľné. Musíte sa zamerať na to ako si zrýchliť spomalený metabolizmus. Prečo diéty a hladovanie spomaľujú metabolizmus a tým aj spaľovanie tukov. Pravidelná a vhodné zloženie stravy zrýchľuje metabolizmus. Pravidelné pitie vhodných tekutín v dostatočnom množstve zrýchľuje metabolizmus. Vhodný a pravidelný pohyb zrýchľuje metabolizmus. Ako si vyberať tekutiny na chudnutie a zlepšenie metabolizmu. Ako zrýchliť metabolizmus a chudnutie. Chudnutie bez jojo efektu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie strava Obmedzte niektoré VYSOKOKALORICKÉ POTRAVINY.

29.05.2017, 11:33 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 547

Schudnúť 20 kg čo najrýchlejšie, teda za mesiac nie je možné. Schudnúť 20 kg môžete už len tým, že denne obmedzíte konzumáciu niektorých vašich obľúbených jedál a potravín. Principiálne menej kalórií majú potraviny s vysokým obsahom vlákniny. Inak organizmus využije a spaľuje kalórie nachádzajúce sa v tuku, inak kalórie z kuraciny, inak kalórie zo sladkostí a inak kalórie zo zeleniny alebo ovocia. Rýchle chudnutie väčšinou znamená aj neskoršie rýchle priberanie. Ktoré potraviny sú pre chudnutie kaloricky nebezpečné, obsahujú skryté kalórie. Mnohé smoothies sa podávajú v kombinácii s prídavkom cukru, zmrzliny alebo šumienok, čo znamená, že majú vysoko kalorický obsah. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov. Jedálne lístky na chudnutie. Postupy na chudnutie. Ako sa nasýtiť bez kalórií.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie strava CESNAK je výbornou potravinou na CHUDNUTIE.

25.05.2017, 13:31 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 537

Cesnak podporuje uvoľňovanie noradrenalínu, čím mobilizuje spaľovanie tukov. Cesnak sa častejšie používa pri chudnutí aj z dôvodu , že potláča chuť do jedla. Cesnak je vynikajúcim zabijakom baktérií a vírusov, je prírodným liečiteľom na mnohé zdravotné problémy. Vďaka svojím účinným zložkám dokáže cesnak potlačiť aj tvorbu cholesterolu v pečeni a zároveň znížiť jeho škodlivú hladinu v krvi. Pri chudnutí rastie význam cesnaku tým, že cesnak pôsobí proti akumulácii tuku utlmením tvorby bielkoviny, ktorá transportuje tuk do buniek. Ako sa zbavíte cesnakového zápachu. Ako si správne pripravovať cesnak, aby ste využili jeho vlastnosti. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov. Jedálne lístky na chudnutie. Postupy na chudnutie. Ako sa nasýtiť bez kalórií.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie strava BROKOLICA a KARFIOL - málo KALÓRIÍ a veľa ZDRAVIA.

25.05.2017, 10:28 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 521

Keď si zostavujete jedálny lístok na chudnutie, nezabudnite na karfiol a brokolicu. Z karfiolu a brokolice si môžete pripraviť veľké množstvo diétnych a pritom chutných jedál, s ktorými výrazne znížite svoju dennú kalorickú spotrebu a pomôžu vám schudnúť. Brokolica je vhodnou diétnou zložkou stravy počas chudnutia. Brokolica urýchľuje metabolizmus. Karfiol – biela zelenina zdravia a pomocník chudnutia. Ako si správne pripraviť karfiol, aby vám chutil a mal čo najmenej kalórií. BROKOLICA – zelená zelenina zdravia a utešený pomocník chudnutia. Liečivé účinky brokolice. Chudnutie bez jojo efektu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov. Jedálne lístky na chudnutie. Postupy na chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie strava Aj MLIEKO a MLIEČNE PRODUKTY pomáhajú pri DIÉTE.

24.05.2017, 14:18 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 506

Zaradenie mliečnych výrobkov do stravy počas chudnutia vám pomôže schudnúť a vedie k úbytku podkožného tuku. Bielkoviny z mliečnych produktov vám pomôžu zlepšiť metabolizmus. Jogurt je pri chudnutí ideálne jesť s potravinami obsahujúcimi vlákninu. Výhodou syra je jeho ľahká stráviteľnosť a jeho sýtosť. Bielkoviny zo syrov pôsobia ako tlmiče hladu a pri chudnutí zároveň bránia strate svalovej hmoty. Využívajte syry s obsahom tuku do 30 percent. Prehľad syrov, ich kalorické a výživové hodnoty v 100 gramoch. Kefír je svojimi chuťovými a výživovými vlastnosťami dobrým doplnkom stravy pri chudnutí. Ako si vyberať tekutiny na chudnutie a zlepšenie metabolizmu. Ako zrýchliť metabolizmus a chudnutie. Chudnutie bez jojo efektu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie rady Dôležitosť TEKUTÍN pri CHUDNUTÍ, ODVODNENIE ORGANIZMU.

24.05.2017, 11:58 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 525

Bez dostatočného príjmu tekutín, hlavne vody, určite neschudnete a postupne sa bude zhoršovať aj Váš zdravotný stav, Vaše telo sa dehydruje, zhoršujú sa biochemické procesy vo Vašom tele. Denná potreba vody pre dospelého človeka je cca 3 až 4 decilitre na 10 kg svojej váhy. Aké sú výhody pitia dostatočného množstva a vhodného zloženia tekutín. Čo sa stane keď nepijete dostatok tekutín. Ako a čím môžete uhasiť smäd, aby vám to pomohlo schudnúť. Ako a čím môžete zdravo odvodniť svoj organizmus. Ako si vyberať tekutiny na chudnutie a zlepšenie metabolizmu. Ako zrýchliť metabolizmus a chudnutie. Chudnutie bez jojo efektu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie rady Prečo POHYB a CVIČENIE zlepšujú CHUDNUTIE.

23.05.2017, 14:27 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 553

Najvhodnejšie druhy rekreačného športovania sú plávanie, cyklistika, rôzne loptové hry a hlavne častá a dlhšia chôdza (ako najprirodzenejší ľudský pohyb) - teda turistika. Pohyb, cvičenie, cviky Vám pomôžu pri chudnutí.  Behom si zrýchlite chudnutie. Precvičenie brucha a pohyb pomáha k peknej postave. Precvičenie zadku, stehien a pohyb pomáha k peknej postave. Pohyb je jediná možná cesta (okrem dodržiavania zásad zdravej výživy) na zlepšenie veľmi nepriaznivého zdravotného stavu a zlepšenie postavy. Pri intenzívnom objeme pohybu, cvičenia hodina a pol až dve hodiny denne môžete očakávať bezpečné odstraňovanie nadváhy, redukciu hmotnosti. Postupy na chudnutie. Ako sa nasýtiť bez kalórií. Chudnutie a cvičenie. Chudnutie - odstránenie obezity.  

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie rady Kedy KÁVA pomáha SCHUDNÚŤ.

23.05.2017, 10:37 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 485

Prečo je pitie kávy také obľúbené. Káva urýchľuje odbúravanie tukov, takže vám pomôže aj pri chudnutí. Káva ochraňuje pečeň a znižuje riziko jej poškodenia – najmä u ľudí, ktorí sú obézni alebo pijú priveľa alkoholu. Káva – ako ovplyvňuje chudnutie, kedy spôsobuje nadváhu. Prečo káva povzbudzuje organizmus. Na čo si dať pozor pri pití kávy. Nadmerné pitie kávy odčerpáva z kostí vápnik a môže viesť až k osteoporóze. Osoby, ktoré by kávu piť nemali. Množstvo kofeínu v jednotlivých druhoch kávy. Chudnutie spaľovanie tukov. Diéty na chudnutie. RADY NA CHUDNUTIE. Ako sa môžete jednoducho a rýchlo zbaviť závislosti na cukre a sladkostiach. Ako si vyberať tekutiny na chudnutie a zlepšenie metabolizmu. Ako zrýchliť metabolizmus a chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie rady Ako získať postavu BEZ TUKOV ale so SVALSTVOM.

20.05.2017, 09:53 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 554

S pribúdajúcimi rokmi znižuje telo spotrebu energie a tak naberáme kilá i napriek tomu že nezačneme viac jesť. Váš metabolizmus je stále horší a horší. Musíte si uvedomiť, že žiadne drastické obmedzenia stravy a ani nevhodné redukčné diéty nie sú riešením na dosiahnutie peknej postavy! Ak sa chcete zbaviť nadváhy v čo najkratšom možnom čase a natrvalo, potom musíte súčasne budovať svaly a spaľovať podkožný tuk. Ku spaľovaniu kalórií dochádza totiž vo svaloch a tie ku svojej činnosti potrebujú práve proteín. Pri chudnutí a voľbe koľko bielkovín potrebujete denne skonzumovať je dôležitý Váš Proteín Faktor. Proteín faktor je množstvo proteínu - bielkovín v gramoch, ktoré Vaše telo denne potrebuje. Aká je optimálna skladba tela. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov. Jedálne lístky na chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie rady ZLÁ DIÉTA znamená ZLÉ CHUDNUTIE, neskôr priberiete.

20.05.2017, 09:34 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 514

Diéty majú jednu spoločnú vlastnosť – sú to jednorazové akcie. Svojím spôsobom sú vlastne extrémom. Nevydržíte dlho. Jednou zo základných chýb, ktorej sa pri chudnutí dopúšťame je až príliš drastická a nevyvážená diéta. K čomu vlastne dochádza pri neuváženej, nezdravej a drastickej diéte? Vaše telo si upraví metabolizmus, nastaví sa na uchovávanie tukov a začne spaľovať bielkoviny zo svalstva. Diéty - ktoré sú nevhodné, nezdravé a končia sa jo – jo efektom. Diéty na chudnutie. RADY NA CHUDNUTIE. Ako sa môžete jednoducho a rýchlo zbaviť závislosti na cukre a sladkostiach. Ako si vyberať tekutiny na chudnutie a zlepšenie metabolizmu. Ako zrýchliť metabolizmus a chudnutie. Chudnutie bez jojo efektu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie strava Ktoré OVOCIE a prečo je vhodné pri DIÉTE.

19.05.2017, 17:53 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 551

Ovocie patrí medzi hlavné zložky zdravej a racionálne výživy. Ovocie je zásobníkom vitamínov i vlákniny. Ak budete jesť výlučne ovocie, a navyše aj dlhodobo, môžu sa vám ovocné cukry zrazu premieňať na tuky. Každý deň zjedzte aj päť kúskov ovocia. Ktoré ovocie nie je vhodné na chudnutie. Množstvo kalórií v 100 gramoch ovocia. Zdravotné účinky ovocia na ľudský organizmus. Rady, ktoré vám pomôžu uľahčiť konzumáciu ovocia v prípade, že vám z rôznych dôvodov robí problém zaradiť túto potravinu do jedálneho lístka pre chudnutie. Chudnutie spaľovanie tukov. Diéty na chudnutie. RADY NA CHUDNUTIE. Ako sa môžete jednoducho a rýchlo zbaviť závislosti na cukre a sladkostiach. Ako si vyberať tekutiny na chudnutie a zlepšenie metabolizmu. Ako zrýchliť metabolizmus a chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie strava Ako a ktorú ZELENINU využívať počas CHUDNUTIA.

19.05.2017, 17:32 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 547

Zelenina je bohatá na vodu a tým pádom si ľahšie zaplníte žalúdok, čím zaženiete hlad a zároveň aj príjem kalórií bude menší. Konzumácia surovej zeleniny je vynikajúci a zároveň zdravý spôsob ako podporiť vaše úsilie schudnúť. Je dobré, keď pri chudnutí zjete pol kilogramu surovej zeleniny za deň. Surová strava v podobe zeleniny nielenže nezaťažuje organizmus, ale podporuje aj jeho detoxikačné mechanizmy a zlepšuje obranyschopnosť, má liečivé účinky. Zopár receptov na jedlá so zeleninou. Užitočné rady na prípravu a konzumácii zeleniny. Chudnutie bez jojo efektu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov. Jedálne lístky na chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie diéty Dajte si pozor na ALKALICKÉ STRAVOVANIE, ALKALICKÁ DIÉTA.

17.05.2017, 08:00 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 551

Jednou z príčin nadváhy je aj dlhodobo zlý pomer konzumácie kyslých a zásaditých potravín. Telo si začne uskladňovať tuk ako ochranu pred nadbytkom kyselín v strave, priberáte. Ak si chceme zachovať vnútorné prostredie organizmu v rovnováhe, príjem kyslých a zásaditých potravín by mal byť v pomere 1:4. Medzi kyslo reagujúce potraviny patrí predovšetkým mäso. Ďalej sú to všetky živočíšne tuky, rafinované oleje a cukor, biely chlieb i pečivo, cestoviny z bielej múky, čokoláda (tieto majú tiež vysoký GI), soľ a niektoré druhy ovocia. Zásady alkalického životného štýlu – využite ich pri chudnutí. Správne kombinácie jedál vám pomôžu zabrániť prekysleniu organizmu i pri chudnutí, ako si vyberať. Alkalické a kyslé jedla a nápoje - prehľad. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov. Jedálne lístky na chudnutie. Postupy na chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie rady Aby ste mohli CHUDNÚŤ VEČER a aj v NOCI.

17.05.2017, 07:25 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 569

Ľudský organizmus má svoje výživové a energetické potreby aj v noci počas spánku, nemučte ho hladom, prispôsobte tomu svoje chudnutie. Okrem procesu obnovy sa potrebujeme pred spaním najesť aj preto, že v najbližších 6-8 hodinách budete fungovať nalačno. Vhodná strava vo večerných hodinách a pred spánkom je dôležitá, pomôže vám pripraviť organizmus na chudnutie počas spánku a na naštartovaní chudnutia už od rána nasledujúceho dňa. Čo robiť, ako sa stravovať, aby ste predišli večernému a nočnému prejedaniu a priberaniu. Čo je vhodné jesť pred spaním. Čo je nevhodné jesť pred spaním. Chudnutie bez jojo efektu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov. Jedálne lístky na chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie rady Ako SPRÁVNE NAKUPOVAŤ POTRAVINY v OBCHODE.

16.05.2017, 07:03 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 549

Výber potravín v obchode by sa pre vás mal stať prvým krokom k zdravej strave, preto by ste mu mali venovať zvýšenú pozornosť. Nasledujúce rady na zmenu spôsobu nakupovania by vám mali pomôcť urobiť vašu návštevu obchodu s potravinami vhodným základom pre chudnutie. Nikdy nenakupujte s prázdnym žalúdkom. Výber chleba, cestovín a ryže rozhoduje o množstve kalórií, ktoré zjete. Výber mäsa, hydiny a rýb by vám mal dodať správne bielkoviny. Ako si vyberať tekutiny na chudnutie a zlepšenie metabolizmu. Ako zrýchliť metabolizmus a chudnutie. Chudnutie bez jojo efektu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov. Jedálne lístky na chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie diéty PREHÁŇADLÁ určite nie sú PROSTRIEDKOM na CHUDNUTIE.

15.05.2017, 17:39 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 569

Hmotnosť pri užívaní laxatív síce stratíte, ale je to len dôsledkom dehydratácie. Akonáhle sa zase napijete vody, hmotnosť máte späť. Používať laxatíva ako účelové tabletky na chudnutie je potenciálne nebezpečné a nevedie k úspechu. Nesprávne zvolená diéta na chudnutie je často sprevádzaná zápchou. Keď chcete predísť problémom so zápchou tak začnite jesť zvýšené množstvo vlákniny. Ako účinkujú laxatíva na ľudský organizmus. Aké sú príznaky nadmerného a častého užívania laxatív. Aké sú riziká a zdravotné dôsledky častého užívania laxatív. Chudnutie spaľovanie tukov. Diéty na chudnutie. RADY NA CHUDNUTIE. Ako si vyberať tekutiny na chudnutie a zlepšenie metabolizmu. Ako zrýchliť metabolizmus a chudnutie. Chudnutie bez jojo efektu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie rady ZAČIATKY CHUDNUTIA, ako začať CHUDNÚŤ.

15.05.2017, 17:04 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 568

Pri akej nadváhe už musíte začať chudnúť. K vysokým zdravotným rizikám nadváhy sa dopracujete, ak vaša hmotnosť presiahne 20 percent ideálnej hmotnosti. Ako jednoducho zistíte, že máte nadváhu a akú veľkú. Ako zistíte, že aj pri malej nadváhe by ste mali začať chudnúť. Ako si zostavíte plán na chudnutie, na čo sa zamerať. Ako začať s pohybovými aktivitami, aký pohyb je najlepší. Diéty na chudnutie. RADY NA CHUDNUTIE. Ako sa môžete jednoducho a rýchlo zbaviť závislosti na cukre a sladkostiach. Ako si vyberať tekutiny na chudnutie a zlepšenie metabolizmu. Ako zrýchliť metabolizmus a chudnutie. Chudnutie bez jojo efektu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie diéty HLADOVKA je trýznenie a neskoršie priberanie.

14.05.2017, 03:56 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 560

Nulová diéta - hladovka je vlastne vylúčenie všetkej stravy okrem vody. Okrem tukov bohužiaľ vaše telo odbúra aj veľké množstvo svalovej hmoty, vody a solí. Hladovka predstavuje extrémnu záťaž pre pečeň. Kyslé produkty z látkovej premeny pri takejto diéte môžu ohroziť organizmus, hrozí vám ketoacidóza (zhoršenie diabetického stavu), rozvrat minerálového metabolizmu, čo môže v kritických prípadoch spôsobiť bezvedomie až smrť. V skutočnosti pri dlhšom i opakovanom hladovaní organizmus začne šetriť energiou získanou zo stravy, maximálne znižuje jej výdaj, a okrem odbúravania tukových zásob organizmus likviduje aj sám seba. Po hladovke dochádza k jojo efektu a veľkému zhoršeniu metabolizmu. Chudnutie bez hladu. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov. Jedálne lístky na chudnutie. Postupy na chudnutie. Ako sa nasýtiť bez kalórií.  

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie strava Ako si vyberať PEČIVO počas DIÉTY.

14.05.2017, 03:12 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 575

Chlieb a aj iné pečivo môžete kľudne jesť v primeranom množstve aj pri chudnutí ďalej, najlepšie celozrnné. Dôležité je, aby ste ho nejedli počas celého dňa, nesmie zostať vaším najčastejším jedlom. Aké druhy pečiva môžete jesť a aké pečivo by ste nemali jesť pri chudnutí. Tmavá farba pečiva nie je zárukou, že bolo naozaj vyrobené z celozrnnej múky. Biela múka môže byť prifarbená praženou ražou, karamelom alebo potravinárskymi farbivami. Pri chudnutí a akejkoľvek diéte sa neodporúča konzumovať pekárenské výrobky z bielej múky. Kritériom pre rozlíšenie celozrnného pečiva od bieleho pečiva je obsah vlákniny. Polystyrénové chlebíky sú len klamlivou a nevhodnou náhradou pečiva pri chudnutí. Diéty na chudnutie. RADY NA CHUDNUTIE. Ako sa môžete jednoducho a rýchlo zbaviť závislosti na cukre a sladkostiach. Ako si vyberať tekutiny na chudnutie a zlepšenie metabolizmu. 

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

Chudnutie rady Ktoré RADY na CHUDNUTIE sú pre DIÉTU zlé.

13.05.2017, 15:03 , Štefan Holečko | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 541

Pri chudnutí si musíte uvedomiť, že nie je kalória ako kalória. Bielkovinová kalória dokáže zasýtiť na dlhší čas než kalória z tukov či uhľohydrátov. Osoba, ktorá ráno zje nepremastenú omeletu, bude na obed menej hladná ako osoba, čo si dá biele pečivo s džemom. Mnohí sa pri výbere stravy počas diéty na chudnutie dávajú ovplyvniť mylnými často dokonca nezmyselnými radami, ktoré potraviny môžu jesť často a ktoré nemôžu jesť vôbec. Na ktoré zavádzajúce diétne rady by ste si mali dať pozor a mali by ste sa ich vystríhať. Keďže pri nestresujúcom chudnutí sa nedajú úplne detailne rozlišovať zjedené kalórie, radšej si uvedomte základné pravidlá chudnutia a stravovania. Potraviny na chudnutie. Recepty na chudnutie. Ako sa stravovať počas dňa. Spaľovače tukov. Jedálne lístky na chudnutie. Postupy na chudnutie. Ako sa nasýtiť bez kalórií.

TU kliknite na zobrazenie celého článku

Celý článok...

« Predchádzajúca stránka 21-40 / 3199 Ďalšia stránka »

STARŠIE ČLÁNKY

TU  KLIKNITE  NA  ZOBRAZENIE  STARŠÍCH  ČLÁNKOV


REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

 

 

REKLAMA

reklama

REKLAMA

REKLAMA


    REKLAMA

    REKLAMA

     REKLAMA

 

 

 

 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


REKLAMA

 

 

REKLAMA

REKLAMA