CHUDNUTIE Vnútorná očista organizmu a odstránenie tráviacich problémov

Čo je koreňom najväčších tráviacich problémov?

Držíte už nejaký ten týždeň diétu, obmedzili ste prísun potravín a trpíte zápchou? Pokiaľ Vás dlhšiu dobu trápia tieto problémy (trpíte nejakou zápchou, syndrómom dráždivého traktu, ťažkou plynatosťou a nadúvaním, obezitou, chronickou vyčerpanosťou, kyslým reflexom, parazitmi, bolesťami žalúdka, zápalom divertikula, kožnými a vlasovými problémami), určite ste už urobili všetko pre to, aby ste sa týchto bolestí zbavili. Určite ste už vyskúšali preháňadlá, eventuálne iné lieky dostupné bez predpisu, tak i na predpis od lekára. Nebolo to však nič platné, pretože Vaše problémy stále pretrvávajú. Prečo? Pretože sa Vám nepodarilo odstrániť koreň problému.

Čo je koreňom najväčších tráviacich problémov?

Ako by ste sa cítili, keby sa po vnútornej strane Vášho hrubého čreva mesiace, roky, resp. desaťročia prichytávali dlhé kusy výkalov plné toxických látok? Zrejme by ste sa sťažovali na zápchu, nadúvanie a letargiu. Vaše črevá by boli každodenne iritované týmito zhlukmi, ktoré sú pôvodcami ochorení (označujú sa IBS). Len sa zamyslite nad tým, čo môže spôsobiť taký toxický zhluk! Bolesti žalúdka a zápchu, vyčerpanosť, plynatosť a nadúvanie, bolesti hlavy, pokazený žalúdok, priberanie a veľké vysunuté brucho. Zoznam je skoro bez konca.

Smrť začína v hrubom čreve

Pravdepodobne ste o tom nikdy nepočuli, pretože toto sa považuje za najhlbšie tajomstvo nielen v Amerike. Ako o tom výstižne napísal Vegetarian Times: Pozrime sa tvárou v tvár faktom: syndróm dráždivého traktu, zápcha, plynatosť, zápal divertikulov a rakovina hrubého čreva nie sú také témy, o ktorých by sme radi diskutovali. Predsa, ako hovorí aj starý výrok, smrť začína v hrubom čreve. Neveríte tomu? Opýtajte sa ktoréhokoľvek patológa. Pitvy často vykazujú, že hrubé črevo je z 80% zanesené výkalmi."

Zmeňte spôsob svojho života

S utrpením, ktoré spôsobujú tieto bolestivé a rušivé symptómy, môžete skoncovať v prípade, že sa Vám podarí pochopiť to, čo môže vyvolávať všetky choroby tela a jeho toxikáciu cez rôzne látky, ktoré napĺňajú hrubé črevo.

V práci a doma sme všetci vystavení tisíckam rôznych toxických a chemických látok, ktoré vdychujeme vzduchom, alebo prijímame do nášho organizmu jedlom, pitnou vodou a prípravkami farmaceutického priemyslu. Naviac spotrebujeme oveľa viac cukru a synteticky upravených potravín ako kedykoľvek počas histórie ľudstva a pravidelne si poškodzujeme zdravie rôznymi stimulačnými a ukľudňujúcimi prípravkami.
Pokiaľ ste sa ešte nikdy nezaujímali o znečisťujúce látky, ktoré nás obklopujú, tak je na čase, aby ste zmenili svoj názor a venovali pozornosť tomuto problému. Vedci už začali skúmať hladinu znečistenia ľudského organizmu a výsledky sú značne znepokojujúce. Výskumy jednoznačne potvrdzujú, že náš organizmus nie je schopný neutralizovať všetky tie toxické a chemické látky, ktoré denne vdychujeme alebo prijímame spolu s potravou. Jednoducho sa hromadia v našich bunkách (obzvlášť v tukových bunkách), v našich tkanivách, krvi, orgánoch (ako sú napr. hrubé črevo, črevá a mozog) a ukladajú sa na neurčitú dobu, spôsobujúc neskôr rôzne choroby.

Čo musíme vedieť o parazitoch?

Toxické látky a „neživé” umelé potraviny spôsobujú zlé trávenie, ktoré potom vedie k vytváraniu takýchto výrastkov, medzi inými aj v hrubom čreve. Tieto toxické exkrementy sa potom často menia, podľa slov časopisu National Geographic " v zlovestný svet strašidelných tvorov, v ktorom sa živia živočíchy a paraziti".

Kedy je potrebné vykonať vnútornú očistu?

Pýtali ste sa niekedy či je potrebné dodržovať aj vnútornú očistu tela? Je moje telo čisté aj zvnútra? Svoj zovňajšok samozrejme udržujete v čistote: sprchujete sa, pravidelne si umývate zuby a vlasy, ale udržujete sa čistým aj zvnútra? V tomto modernom, toxickými látkami plnom svete je stále väčšia pravdepodobnosť, že hrubé črevo („systém odpadových vôd tela"), črevá a ďalšie orgány potrebujú takisto pravidelnú očistu. Presne ako auto, ktoré potrebuje pravidelnú výmenu oleja.
Ako môžete zistiť, že prišiel čas, aby ste oslobodili svoje telo od nahromadených toxických látok, parazitov a iných exkrementov? Pokiaľ si všimnete jeden alebo niekoľko z nižšie menovaných symptómov, tak nadišiel čas, aby ste prikročili k vnútornej očiste:

Kliknite na zobrazenie celého článku.


REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

 

 

REKLAMA

reklama

REKLAMA