Hemoroidy – stravovanie, nadváha, diéta, ako schudnúť- Rady.

04.03.2010, 05:50, Štefan Holečko

Hemoroidy – stravovanie, nadváha, diéta, ako schudnúť- Rady. ch vzniku napomáhajú najmä tieto neduhy : chronická zápcha, opakované hnačky, neustály stres, prekonané viaceré pôrody, časté dvíhanie ťažkých predmetov, sedavé zamestnanie, ak ste tučný, nejete dosť vlákniny alebo dlho vysedávate na záchode,   Existuje viac spôsobov liečby hemoroidov, Zvýšte príjem vlákniny, Význam vlákniny pri redukcii a dlhodobom udržaní telesnej hmotnosti, Denná dávka by u mužov a žien mala byť aspoň 20 až 30 gramov


Hemoroidy – stravovanie, nadváha, diéta, ako schudnúť- Rady.

Mnohí z nás si neuvedomujú, že na problém modernej doby – hemoroidy – má značný vplyv nevhodné stravovanie a nadváha. Takže v takomto prípade určite musíte schudnúť. Ich vzniku napomáhajú najmä tieto neduhy : chronická zápcha, opakované hnačky, neustály stres, prekonané viaceré pôrody, časté dvíhanie ťažkých predmetov, sedavé zamestnanie alebo časté dlhé státie na nohách. Šance na to, že dostanete hemoroidy, vzrastajú, ak ste tučný, nejete dosť vlákniny alebo dlho vysedávate na záchode, zahĺbený do románu. Niektoré z týchto charakteristík sa hodia takmer na každého z nás, preto sú hemoroidy také bežné. Hemoroidy sú vlastne rozšírené rektálne žily, ktoré sa upchali a zapálili.

Z hľadiska lokalizácie sa hemoroidy delia na vnútorné, vonkajšie a prechodné. Ďalej sa delia na štyri stupne. (na zobrazenie celého článku klikni)

 
« Späť


Diskusia: "Hemoroidy – stravovanie, nadváha, diéta, ako schudnúť- Rady."
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

 

 

REKLAMA

reklama

REKLAMA