Chudnutie - čo by ste mali vedieť o výžive organizmu a stravovaní.

05.03.2010, 05:29, Štefan Holečko

Rozhodli ste sa schudnúť a hľadáte správny postup na Vaše chudnutie. Nerobte základnú chybu väčšiny ľudí s nadváhou, teda že sa rozhodnete schudnúť bez poznania základných zásad, ktoré potrebujete dodržať, aby výsledkom Vašej diéty nebolo opäť obrovské sklamanie. Mali by sme vedieť, ako sa spávať ku svojmu telu. Platí jedna veľká pravda. Ako sa Vy správate k svojmu telu, tak sa Vám Vaše telo oplatí Vaším zdravím a samozrejme aj množstvom prebytočných tukových vankúšikov.


Ľudia často vedia, akú tabletku si majú dať pri bolestiach hlavy, no nevedia, ako bolestiam hlavy predchádzať. Veľmi málo ľudí si uvedomuje svoje zdravie a nepovažujú za potrebné robiť niečo pre svoje zdravie skôr, než kým sa neobjaví nejaký zdravotný problém.

Sami sme zodpovední za svoje zdravie, za to, akú má naše telo kondíciu, vitalitu i za to ako vyzeráme. Sami si vyberáme, čo zjeme, čo vypijeme. Práve to, čo pijeme a čo jeme, určuje kvalitu nášho zdravia, energie a vitality a náš celkový vzhľad. Veď naše telo stále vytvára nové bunky a tie vytvára z toho, čo mu dáte, teda čo zjete. Uvedomili ste si, čo vlastne jete, čo pijete?!  Kliknite na zobrazenie celého článku.

 
« Späť


Diskusia: "Chudnutie - čo by ste mali vedieť o výžive organizmu a stravovaní."
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre

REKLAMA

 

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

 

 

 

REKLAMA

reklama

REKLAMA